top of page
Kiedy po poradę...?

Na konsultację warto się wybrać gdy nastąpiło u Ciebie (albo bliskiej Ci osoby) pogorszenie samopoczucia i/lub funkcjonowania w zwykłych, codziennych sytuacjach.  Zgłoś się jeśli chcesz poprawić swoje samopoczucie, lepiej radzić sobie z trudnościami życiowymi, popracować nad rozwojem osobistym lub poprawą relacji interpersonalnych. Konsultacja nie jest terapią. Pozwala spojrzeć na trudności z innej perspektywy. Niekiedy wystarczy kilka spotkań, by uzyskać znaczną poprawę w postrzeganiu sytuacji i wypracować nowe sposoby radzenia sobie w różnych okolicznościach.

Niemniej jednak, konsultacja może zakończyć się wnioskiem o zasadności podjęcia działań terapeutycznych, interwencyjnych, a nawet medycznych. Możesz wówczas liczyć na kontynuację spotkań w trybie terapeutycznym lub uzyskać poradę odnośnie najbardziej adekwatnej modalności terapeutycznej dla Twojego problemu.

Konsultacja indywidualna

Zapraszam osoby od 15 roku życia, które doświadczają rozmaitych trudności emocjonalnych i życiowych, nie rozumieją, co się z nimi dzieje, trudno im odnaleźć się w otaczającym świecie.

Interwencja kryzysowa

Zapraszam osoby w kryzysie po natychmiastową, specjalistyczną pomocy psychologiczną, opartą o podejście skoncentrowane na problemie

Konsultacja pary/rodziny

Zapraszam partnerów (rodziny) doświadczających problemów z otwartą i skuteczną komunikacją lub szukających wsparcia w rozwiązaniu konfliktów.

Strefa LGBTQ+ friendly

"Wybieram świadomie"

Nie kupuj kota w worku. Wstąp bezpłatnie na 15 minut, poznaj mnie, rozsiądź się w gabinecie, sprawdź jak się czujesz w kontakcie ze mną.

Opinie - sekcja w budowie

logo-kwadrat.png
bottom of page