top of page

Warsztaty i szkolenia

Warsztaty psychologiczne to interaktywne i praktyczne spotkania, które mają na celu rozwój osobisty, lepsze zrozumienie siebie oraz zdobycie umiejętności radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami. Aktualnie w ofercie znajdziesz warsztaty związane z kształtowaniem zdrowej samooceny, zarządzaniem złością, agresją i trudnymi emocjami oraz szkolenie dla przyszłych mam w zakresie podstaw psychologii rozwojowej.

Istnieje także możliwość przygotowania warsztatów zgodnych z indywidualnym zapotrzebowaniem. By poznać szczegóły skontaktuj się ze mną korzystając z formularza kontaktowego

Trzymając kurtynę

„Dlaczego nie zero?”
Filary poczucia własnej wartości - WARSZTATY

Projekt ten jest skierowany do Kobiet i ma na celu uświadomienie Im fundamentów zdrowego poczucia własnej wartości oraz wyposażenie ich w narzędzia do świadomego zarządzania sobą.

równoważenie skał

"Mistrzowie Emocji"
Trening zarządzania emocjami trudnymi

Warsztaty skierowane dla Osób, które pragną nauczyć się sposobów zarządzania sobą w sytuacjach wyzwalających trudne emocje, takie jak złość, agresja, smutek.

równoważenie skał
Matki i dziecka
Kobieta w ciąży na kanapie

"Narodziny Mamy"
Podstawy psychologii rozwojowej - KURS

Szkolenie dedykowane przyszłym Mamom, które chciałyby przygotować się do nowej roli pod kątem rozwoju psychofizycznego Dziecka.

bottom of page